Logga in

Värdering via Facetime


Våra experter bistår er gärna med kostnadsfri värdering och rådgivning via FaceTime. Varmt välkommen att ringa oss direkt!

Magnus Bexhed

Verkställande direktör

Tel: 018-18 35 16
Mobil: 0705-22 12 04
bexhed@uppsalaauktion.se

Erik Ingare

Intendent

Tel: 018-18 35 26
Mobil: 0720-70 67 89
ingare@uppsalaauktion.se

Jeanna Ahlin

Intendent

Tel: 018-18 35 10
Mobil: 0734-32 41 45
ahlin@uppsalaauktion.se

Fredrik Fellbom

Intendent

Tel: 018 - 18 35 19
Mobil: 0707 - 51 81 31
fellbom@uppsalaauktion.se

Karl Green

Intendent

Tel: 018-18 35 14
Mobil: 0701-08 14 04
green@uppsalaauktion.se

Sofie Bexhed

Försäljningschef

Tel: 018-18 35 18
Mobil: 0705-22 61 62
sofie.bexhed@uppsalaauktion.se

Charlotte Widenfelt

Intendent

Tel: 018-18 35 20
Mobil: 0709-72 32 82
widenfelt@uppsalaauktion.se

Julia Unge Sörling

Intendent

Tel: 018-18 35 08
Mobil: 0701-08 14 08
sorling@uppsalaauktion.se

Karl-Magnus Törnros

Intendent

Tel: 018-18 35 23
Mobil: 0720-77 82 30
tornros@uppsalaauktion.se

Clara Kling

Intendent

Tel: 018-18 35 07
Mobil: 0701-08 14 07
kling@uppsalaauktion.se

Fredrik Blidberg

Intendent - Göteborg

Tel: 031-16 12 12
Mobil: 0705-12 44 31
blidberg@uppsalaauktion.se

Oscar Silfverhielm

Intendent - Malmö

Tel: 018-18 35 13
Mobil: 0706-04 76 66
silfverhielm@uppsalaauktion.se

Värdering & inlämning