Logga in

Medarbetare

Knut Knutson

Knut Knutson

Chefsintendent

Av Sveriges Handelskamrar förordnad värderingsman
Tel: 018 -12 12 22
mail@uppsalaauktion.se
Magnus Bexhed

Magnus Bexhed

Verkställande direktör

Av Sveriges Handelskamrar förordnad värderingsman
Tel: 018-18 35 16
Mobil: 0705-22 12 04
bexhed@uppsalaauktion.se
Cronje van Walleghem

Cronje van Walleghem

Vice VD, förste intendent

Av Sveriges Handelskamrar förordnad värderingsman
Tel: 018-18 35 15
Mobil: 0705-12 12 29
walleghem@uppsalaauktion.se
Agnes Lidehäll

Agnes Lidehäll

Administrativ chef & Marknadsansvarig

Tel: 018-18 35 01
Mobil: 0701-08 14 03
lidehall@uppsalaauktion.se
Charlotte Widenfelt

Charlotte Widenfelt

Intendent

Av Sveriges Handelskamrar förordnad värderingsman
Tel: 018-18 35 20
Mobil: 0709-72 32 82
widenfelt@uppsalaauktion.se
Fredrik Blidberg

Fredrik Blidberg

Intendent

Av Sveriges Handelskamrar förordnad värderingsman
Tel: 031-16 12 12
Mobil: 0705-12 44 31
blidberg@uppsalaauktion.se
Oscar Silfverhielm

Oscar Silfverhielm

Intendent

Tel: 018-18 35 13
Mobil: 0706-04 76 66
silfverhielm@uppsalaauktion.se
Karl-Magnus Törnros

Karl-Magnus Törnros

Intendent, ansvarig Onlinekvalitetsauktioner

Tel: 018-18 35 23
Mobil: 0720-77 82 30
tornros@uppsalaauktion.se
Julia Unge Sörling

Julia Unge Sörling

Intendent

Tel: 018-18 35 08
Mobil: 0701-08 14 08
sorling@uppsalaauktion.se
Clara Sunesson

Clara Sunesson

Intendent

Föräldrarledig
Tel: 018-18 35 07
Mobil: 0701-08 14 07
sunesson@uppsalaauktion.se
Jeanna Ahlin

Jeanna Ahlin

Intendent

Tel: 018-18 35 10
Mobil: 0734-32 41 45
ahlin@uppsalaauktion.se
Karl Green

Karl Green

Assistent

Tel: 018-18 35 14
Mobil: 070-108 14 04
green@uppsalaauktion.se
Katherine Huang

Katherine Huang

Assistent

Tel: 018-18 35 24
Mobil: 0734-32 43 29
huang@uppsalaauktion.se
Catherine Klev

Catherine Klev

Assistent

Tel: 018-18 35 05
Mobil: 070-108 14 02
c.klev@uppsalaauktion.se
David Magnusson

David Magnusson

Assistent

Tel: 018-18 35 17
Mobil: 0701-08 14 01
magnusson@uppsalaauktion.se
Sara Gellermark

Sara Gellermark

Ekonomichef

Tel: 018-18 35 03
Mobil: 0701-08 14 05
gellermark@uppsalaauktion.se
Charlotte Johansson

Charlotte Johansson

Ekonomiassistent

Tel: 018-18 35 02
Mobil: 0701-08 14 00
c.johansson@uppsalaauktion.se
Daniel Wahlberg

Daniel Wahlberg

Fotograf

Tel: 018-18 35 06
wahlberg@uppsalaauktion.se
Jonas Jöreskog

Jonas Jöreskog

It-ansvarig

Tel: 018-18 35 11
joreskog@uppsalaauktion.se
Cathrina Engström-Kjellberg

Cathrina Engström-Kjellberg

Representant i Södermanland

Av Sveriges Handelskamrar förordnad värderingsman
Tel: 016-771 00
Mobil: 0706-57 34 83
antikvardering.cek@telia.com